Nové CD Rock’n’Dudy

Předprodej nové desky!

Jak už jste si mohli všimnout 17. 12. 2022 uzavíráme rok koncertem na akci Zažij Krampus a pak až do března nehrajeme. Je to proto, že intenzivně pracujeme na novém CD. V létě jsme vyklízeli půdu, kde jsme pod tunou pavučin narazili na Jolanu po dědkovi a to nás nakoplo k tomu, že bychom konečně mohli připravit něco novýho pro Vás a vlastně i pro nás.
Vrátili jsme se teda k práci na nový desce, která je rozdělaná přinejmenším dva roky. Čas prostě hrozně letí… Některý první tóny, který nám padly pod ruce jsme nahradily jinými, některé skladby jsme vykopli úplně a vymysleli nové. Prostě hezky pěkně od začátku. Nástrojů máme celkem dost a kdo nás zná ví, že rádi experimentujeme. Sehnali jsme tedy VOXe a jsme odhodlání u nových skladeb hrábnout do strun Jolany až Vám vyskočej repráky… Tak jo, trochu kecáme, není to tak úplně Jolana, ale cosi a není z půdy, ale od kamaráda z netu. Pavučiny nám ale přišly víc romantický a vzhledem k zaprášenosti některejch našich songů i celkem poetický.
Další fakt je, že při úplném začátku kapely jsme měli pár nezdařených pokusů se skládáním vlastních textů což nám srazilo sebevědomí tak nízko, že jsme o jejich napsání požádali naše kamarády. Za každý jeden z nich moc děkujeme… bez nich bychom totiž zpívali o pavoukovi co visí na zdi… ano i takový text jsme složili… prostě pavučiny furt a všude.? Teď už ale uplynulo dost času a my s tím chceme něco udělat. Chceme, aby vše šlo z nás a proto si vše děláme sami, nahráváme hudbu, mixujeme, masterujeme a teď konečně už skládáme i vlastní texty. Tohle cédéčko bude jedno velký překvapení a k naší 100% clanovský šťávě si přizveme i pár hostů. ?
ℹNo a teď to nejdůležitější o čem dnešní příspěvek vlastně hlavně je. Napadlo nás spustit předprodej připravovanýho cédéčka. CD bude podepsané a přidáme třeba i malý osobní vzkaz. ? Zakoupením v předprodeji nám pomůžete z části překlenout finanční zátěže spojené s jeho vydáním a to nám moc pomůže.
CD můžete koupit sami pro sebe nebo ho darovat ve formě poukazu. Takže pokud ještě vymýšlíte dárky na poslední chvíli tohle může být řešení. Poukaz Vám pošleme elektronicky na email ve třech variantách od nejjednoduššího černobílého designu po ten nejsložitější s fotkou a Vy už si sami vyberete jaký vytisknete a darujete. Poukazy budeme rozesílat až do konce února (takže třeba i jako dárek na narozeniny…) potom předprodej uzavřeme. V druhé půlce března budeme už zakoupené desky rozesílat na Vámi zvolené adresy nebo je bude možné po domluvě vyzvednout přímo na naší petříkovické základně.
O desky si pište na email: info@benjamingsclan.com, kde Vám dáme potřebné instrukce a informace.
No a to by mělo být tak nějak všechno. Tyhle odstavce plné informací teď uzavřeme neskutečně náročným tříměsíčním maratonem, který nás čeká a 17. března 2023 přesně na Svatýho Patrika to v KlonDike music club – Pec pod Sněžkou pořádně pokřtíme spolu se Znouzectnost a ještě pořádnějc to zapijeme.??Na tomto koncertu také poprvé budete moci nové cédéčko pořídit z ručky do ručky.
No a teď prosím foukněte ze všech sil, ať ten vítr dorazí do clanovských plachet a všechno to zvládneme.⛵?
Předem moc děkujeme všem zájemcům a příznivcům,
Váš Clan!
PS: Moment❗ Ještě jedna důležitá zpráva! Vysíláme malého poslíčka, že již brzy vypustíme náš nový vánoční videoklip a právě i tenhle song se objeví na připravovaném CD. Tak nás sledujte ať jste v obraze.?
PPS: CD je za 300,- + 100,- poštovné a balné pro ty, kteří ho budou chtít zaslat poštou.?