Benjaming's Clan + Premier

Benjaming's Clan + Premier v UFFU!

Přijďte si užít pořádně nadupanou rock’n’rollovou show a buďte svědky průřezu naší tvorbou, kdy zahrajeme staré pecky i nové songy. Jako hosty jsme si tento rok přizvali známou českou pop-rockovou kapelu Premier, která se proslavila zejména písní Hrobař. Jako support se představí mladá kapela Good Company z Hronova. Můžete se tedy opět těšit na nabitý večírek plný pozitivní energie a hudebních vibrací, které Vás nenechají v klidu stát.

Sledujte událost ZDE ať nepřijdete o žádné novinky, které Vás v průběhu večera čekají. Budou probíhat také soutěže o lístky!

Už se těšíme!!!… přijďte nás podpořit a neváhejte kupovat lístky v předprodeji za zvýhodněnou cenu. 🙂 ZDE

Benjaming’s Clan
Tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří punk-rockové kořeny, dotek folku, popu a tím vzniká neotřelý styl, který lze nazvat celtic pop-rock. K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří skotské dudy, housle, banjo, akordeon, whistle a několik dalších hudebních nástrojů.

Premier – Premier oficiální stranka kapely
Česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Za album Hrobař s megahitem stejného názvu režírovaného Filipem Renčem dostala kapela platinovou desku za více než 50 000 prodaných nosičů. Kapela koncertuje po Česku i Slovensku a v Trutnově vystoupí v rámci HLASOLAMY TOUR.
www.premier-rock.cz

Support – Good Company
Nadějná mladá začínající kapela z Hronova, která tvoří vlastní muziku v jedinečném hudebních spojení Rock Pop a Country stylu, kdy vzniká něco zcela výjimečného. Kapela funguje rok a momentálně pracuje na svém prvním CD.
https://www.youtube.com/channel/UCDH4buY0CdX3g3N4scEKWEA

Koncert je na stání.

Vstupné: do 21. 11. 260 Kč, v den koncertu 320 Kč